Lid worden

Wil je meer informatie over het lidmaatschap of een gratis proef training volgen?

Contactgegevens

Accommodatie Zuiderparkweg 608, 3085 BW Rotterdam
Postadres Postbus 53099, 3008 HD Rotterdam
Algemeen mailadres honkbal@portlandpoemas.nl

Bestuur

Voorzitter  Accommodatie en TC bill@portlandpoemas.nl
Bill (Wim) van der Hout 06 - 53 38 97 70
(Wedstrijd) Secretaris  Communicatie en TC ingrid@portlandpoemas.nl
Ingrid Vijfvinkel 06 - 54 23 83 41
Penningmeester penningmeester@portlandpoemas.nl
Maarten Vlag 06 - 14 01 29 31
Algemeen Lid  Communicatie chris@portlandpoemas.nl
Chris Mulder 06 - 14 23 22 67
Algemeen Lid  Activiteiten charlie@portlandpoemas.nl
Charlie Frans 06 - 84 52 00 87

Commissies

Activiteiten Commissie  Charlie Frans, activiteiten@portlandpoemas.nl 
Deborah vd Velde, Janny Roberts en Rebecca van Wunnik   
Technische Commissie  tc@portlandpoemas.nl
Wim (Bill) van der Hout en Ingrid Vijfvinkel  
Communicatie Commissie  communicatie@portlandpoemas.nl
Chris Mulder, Ingrid Vijfvinkel en Talitha Vermaas  
Kantine Commissie  kantine@portlandpoemas.nl
Wim (Bill) van der Hout en Maarten Vlag  
Accommodatie Commissie  accommodatie@portlandpoemas.nl
Wim (Bill) van der Hout en Vacatures  
Vertrouwenspersoon  Irma van Tilborgh (vacant) vertrouwenspersoon@portlandpoemas.nl
Website en nieuws(brief)  website@portlandpoemas.nl
Chris Mulder, Ingrid Vijfvinkel en Samuel Carlier  
Ledenadministratie  Ingrid Vijfvinkel ledenadministratie@portlandpoemas.nl 
Wedstrijdsecretariaat  Ingrid Vijfvinkel wedstrijdsecretariaat@portlandpoemas.nl
Vrijwilligerscoördinator Rebecca van Wunnik rebecca@portlandpoemas.nl
Nieuwe Accommodatie Commissie
Melanie Kieviet, Arno Molengraaf en het bestuur
melanie@portlandpoemas.nl
bestuur@portlandpoemas.nl